InfoVojna na Zemplínskej šírave.

15.06.2022

Ahojte zmätení, Dobré ráno všetkých... toto sú zaužívané hlášky Nora a Adriána, bez ktorých si už mnohí ani nevieme predstaviť svoj pracovný deň.

Alternatívne internetové rádio InfoVojna je v súčasnosti doslova živnou pôdou a potravou stále väčšieho počtu Slovákov i Čechov žijúcich nielen vo svojich rodných krajinách, ale aj našich krajanov roztrúsených doslova po celom svete.

Vďaka 3-hodinovému dopoludňajšiemu a sem tam i večernému vysielaniu s mnohými pravidelnými i menej častými hosťami - politológmi, politikmi, právnikmi, lekármi, historikmi, vojenskými analytikmi, pedagógmi, psychológmi, bývalými žoldniermi, občianskymi aktivistami, poľnohospodármi, lesníkmi, finančníkmi... a mnohými inými vysoko erudovanými odborníkmi vo svojom odbore, máme prehľad o aktuálnom dianí doma i vo svete, ktoré nám verejnoprávne média neposkytujú, ba častokrát zamlčujú a prekrúcajú. To, čo sa vo svete v súčasnosti deje, naberá abnormálny smer namierený jednoznačne proti obyčajným ľuďom.

Tí z nás, ktorí majú otvorené oči, srdce i dušu, vidia a cítia z mainstreamu iba samé klamstvo, podvod a účelovú propagandu! Preto každý súdny človek, ktorý má v sebe čo i len trošku sebaúcty, hľadá jednoznačne informácie aj z iných zdrojov.

A práve InfoVojna sa stala pre mnohých z nás jedným z kanálov skúmania pravdy a spájania si rôznych súvislosti. Je fantastické, že ľudia tohto tímu dokážu zomknúť ľudí celého Slovenska a otvárajú im oči, a to nielen prostredníctvom svojich relácií, ale aj prostredníctvom spoločných väčšinou víkendových stretnutí.

Jednej takejto vydarenej akcie na Zemplínskej šírave sme sa zúčastnili aj my, za čo sa chceme veľmi pekne poďakovať nielen Norovi a Aďovi, ale aj ich hosťom - p. Šafinovi, p. Dudášovi, p. Harabinovi, p. Baránkovi, J. Laššákovej i MUDr. Liptákovi.

Video zo stretnutia a debatu hostí si môžete pozrieť tu.

Živé vysielanie rádia si môžete vypočuť vždy v pracovné dni (PO - PI) od 9:00 - 12:00, jednotlivé relácie však nájdete aj v archíve na webeOdysee či Telegrame.

Web stránku si načítate aj cez - https://informacnavojna.tk/

Ešte raz, ďakujeme za všetko, čo robíte!