Poďakovanie.

10.07.2022

Táto podstránka nesie názov Vlastenecký front, preto som sa rozhodla práve tu, poďakovať všetkým, ktorí sa snažia pravdivo informovať o skutočnostiach odohrávajúcich sa v týchto pohnutých časoch.

Žiaľ, vo vzťahu k RTVS, ktorej poslaním je prinášať objektívne a vyvážené spravodajstvo, a ktorú zo zákona platíme všetci, tak urobiť nemôžem.

V slovenskom mediálnom priestore si ľudia pre hľadanie pravdy a porovnanie súvislostí čoraz častejšie vyhľadávajú alternatívne média.

18. augusta 2021 sa na internete objavila občianska iniciatíva bratov Matyinkovcov - HOVORME SPOLU, ktorá sa, ako už samotný názov hovorí, snažila osloviť a dostať za jeden okrúhly stôl najvýznamnejších odborníkov z rôznych oblastí, ktorí by nám pomohli neprehľadnú a minimálne zvláštnu situáciu okolo kovidpandémie objasniť.

Čuduj sa svete, RTVS ani komerčné TV na pripravovanú diskusiu neodpovedali, vládni odborníci účasť odmietli. Veľmi plodná diskusia sa napriek tomu uskutočnila, a dokonca odštartovala sériu ďalších podobných veľmi úspešných diskusií a iniciatív.

Už koncom roka 2021 obletela internet opäť skvelá správa o novej pripravovanej platforme bratov Matyinkovcov - ZNOVU SPOLU, ktorá by mohla byť spoločným online priestorom pre všetkých ľudí bez cenzúry. 

Či sa to bratom podarilo, posúďte sami, ja osobne sa pred ich entuziazmom, zanietením a prácou v prospech Slovenska hlboko skláňam.

Zároveň im prajem a dúfam v to, že im ich boj za spravodlivosť a hľadanie pravdy vydrží, nedajú sa kúpiť, ani zastrašiť...

Dana Cvengroschová