Slovenský pochod za mier!

01.02.2023

...bez pódia - bez organizátora - iba my, ľudia...


Po Slovensku sa šíri skvelá myšlienka, ktorá veríme, bude mať masovú odozvu nielen v našej krajine, ale prerastie do mohutnej vlny šíriacej sa naprieč celou Európou a celým svetom.

Bude to mierová vlna, ktorá zobudí politikov, svetové organizácie a hnutia, aby primäli dva bratské slovanské národy k mierovému rokovaciemu stolu.

Dosť bolo hrôz a utrpenia! Dosť bolo vyhasnutých ľudských životov a hazardovania s našou budúcnosťou! Dosť bolo zbrojenia - dodávok ničivých zbraní, vojenskej techniky a eskalácie napätia! Dosť bolo ignorovania hlasu ľudu, ktorý zúfalo volá po mieri!

Mierový pochod naprieč Slovenskom začína 6. 2. 2023 v Michalovciach a končí 3. 3. 2023 v Bratislave pred Prezidentským palácom. Stretneme sa vždy o 17:00 hod. na hlavnom námestí v každom meste.

Z celého srdca ďakujeme, že sa pridáva čoraz väčší počet miest!

SLOVÁCI ZAČÍNAJÚ BOJ ZA MIER!

Nadišiel čas, aby Slovensko začalo plniť svoju dejinnú úlohu a prinieslo ľuďom európskeho kontinentu vytúžený mier! Podporte preto svojim podpisom aj

... a začína už o nás písať svet...
SRBSKO:

Uvedené články preberajú z portálu pravda.rs aj ďalšie srbské informačné zdroje. Portál srbinaokup.info na konci svojho článku citoval napr. aj poďakovanie portálu pravda.rs nášmu slovenskému ľudu: 

"Redakcia portálu Pravda ďakuje všetkým Slovákom, ktorí nám písali, alebo posielali správy a príspevky na náš redakčný e-mail: office@pravda.rs. Slováci a Slovenky, vaša farba je naša farba. Sestry a bratia, srbský národ je s vami!"


Našu budúcnosť máme vo svojich rukách, preto vás prosíme, aby ste na pochode MATKY ZA MIER svojim podpisom podporili Mierové vyhlásenie občanov SR adresované veľvyslancovi RF

a

 Mierovú Rezolúciu Referendového Vyhlásenia Človeka.

Zdroj, aktualizácie a pokyny k Slovenským pochodom za mier: https://spolok-archa.info/

Poďakovanie patrí aj p. Yvetke Rychtaříkovej z českej alternatívy Proud národní hrdosti za podporu našej krásnej myšlienky aj na svojom youtube kanáli a odysee

Pokiaľ budete mať čas a chuť, vypočujte si tiež pohľad hosťa internetového rádia InfoVojna JUDr. Miroslava Kamenského na súčasný ukrajinský konflikt aj z historického hľadiska (od 61:15 min.). 

Na tomto mieste sme mali video zo Slovenského pochodu za mier, ktorý veľmi úspešne odštartoval v Michalovciach. Žiaľ, youtube ho zmazal.... nevadí, nahradili sme ho finálovým pochodom v Bratislave. Pravdu vymazať aj tak nemôžu!

...videá z ďalších miest: Košice, PrešovPoprad (podpora z Poľska), Zvolen, Banská Bystrica, ČadcaMartin, MalackyŽilina, Trenčín (podpora z ČR), Dolný KubínLiptovský Mikuláš, SenicaPrievidza, Poltár, Dunajská Streda, Trnava, Topoľčany, Bánovce nad Bebravou, Nové Zámky, Rimavská Sobota, Nitra, Ružomberok, Komárno, Štúrovo, Námestovo (podpora z ČR), Skalica, Partizánske, Tvrdošín, Bratislava (podpora z ČR, Poľska, Srbska)

Prešov, 3. 3. 2023

Videá vytvoril šikovný admin FB skupiny ZA SLOBODU A MIER... ďakujeme! 

Toto videoposolstvo pre Slovákov zhotovili 28. februára 2023 ruskí umelci z divadla Estrady v Petrohrade. Je prejavom náklonnosti ruského ľudu slovenskému národu.

Ďakujeme, tak to má medzi slovanskými národmi byť!