Stretnutie s MUDr. Andrejom Jancom.

23.01.2022

V krásnom prostredí Hanisky (pri Prešove) sme v jeden horúci augustový deň 2021 privítali dvoch vzácnych hostí - MUDr. Andreja Janca a Mgr. Tomáša Janca. A že tento deň bol skutočne horúci, o tom svedčí aj téma stretnutia - koronavírus, prevencia a liečba ochorenia COVID-19, "vakcinácia" a nastolenie Nového svetového poriadku.

Pri mikrofóne sa naši hostia striedali a dopĺňali, v závere trpezlivo odpovedali na nespočetné množstvá otázok prítomných. Pre nás je totiž úplne logické, že v tak mimoriadne vážnej dobe si každý normálny človek hľadá informácie aj mimo médií hlavného prúdu, zvlášť ak je očividné, že informovanosť ohľadne COVID-19 je nevyvážená, jednostranná, účelová a chaotická!

Pánovi doktorovi a Tomášovi musíme veľmi pekne poďakovať, že si na Prešov našli čas, a nie raz a obohatili nás o najnovšie poznatky, výskumy, no hlavne osobné skúsenosti s prevenciou a liečbou ochorenia, ktoré po svete rozniesol netopier :)

Veríme, že aj vďaka nim sa mnohým prítomným otvorili oči, že ľudia začali pátrať po skutočnej pravde a pozadí C-19. Znalosti totiž oslobodzujú a v súčasnosti doslova - životy zachraňujú!