Žiadne americké základne nebudú!

03.02.2022

Zapredaná a zločinná vládna a mocenská klika na čele s citlivo vnímajúcou falošnou líškou sa naivne domnieva, že si zachráni svoju kožu podpisom okupačnej zmluvy so SŠA v nádeji, že americká armáda jej bude kryť chrbát, keď nadíde deň zúčtovania. No nebude! Za svoje zločiny, trestné činy a vlastizradu ponesie plnú zodpovednosť.

Táto neschopná banda hlupákov, ktorá nastoľuje totalitný teror (nič iné nedokáže) a ženie Slovensko do záhuby, nemá ani len potuchy, o čo sa hrá na scéne globálnej politiky. Vo svojej slepote nevidí, že sú spočítané dni nadvlády globálneho parazita, t.j. sionisticko-anglosaských svetovládnych mocenských elít, ktorým tak oddane slúži. Toto impérium zla, tento kolos sa už sotva drží na svojich hlinených nohách. Stačí zopár dobre mierených rán, alebo len trpezlivo vyčkať času a zrúti sa ako domček z kariet pod ťarchou vlastnej úbohosti, lebo vsadil na primitivizmus, lož, zlo, šírenie nenávisti, morálny rozvrat, bezduchosť a totálne zotročenie človeka. Je zdochýnajúcou kobylou, ktorá kope o to silnejšie, o čo viac sa blíži jej koniec.

Sme v hybridnej vojne vedenej z mocenskej a politickej centrály sionisticko-anglosaských elít. Tento globálny parazit však vďaka silnejúcemu Rusku schytáva jednu porážku za druhou. Na jeho technológie farebných revolúcií a štátnych prevratov sa už našiel protijed, a preto mu nevyšli zámery so Sýriou, prevratom v Bielorusku a v Kazachstane a najnovšie dostal tvrdé ultimátum od Ruska, ktoré dôrazne žiada zákaz rozširovania NATO, odstránenie raketových základní z krajín východnej a strednej Európy, ako aj návrat NATO do stavu pred rokom 1997. Situácia je výbušná. Globálny parazit potrebuje stoj čo stoj vyvolať vojnový konflikt medzi Slovanmi, aby sa znovu na náš úkor zachránil. Preto ženie Ukrajinu do stretu s Ruskom. Ak by k tomu došlo, zaviedol by v Európe vojnový stav a tvrdú diktatúru voči svojim občanom. Na to sa spolieha ako na svoju spásu aj naša vlastizradná banda. Ale jej nádeje sú márne. Zapredali dušu diablovi a od neho môžu očakávať svoju "sladkú" odmenu.

Ak by neboli takí sprostí a zapredaní, tak by sa silou mocou snažili nadviazať dobré vzťahy s Ruskom a neťahali sem americké vojenské základne. Ale čo čakať od primitívov Naďa, Korčoka, Čaputovej, Hegera, Matoviča a ďalších, ktorí prerážajú samé dno úbohosti, na ktorú aj doplatia.

Putin nie je sprostý, aby sa nechal nalákať na ich návnadu a vtiahnuť do pasce bratovražednej vojny medzi bratmi Rusmi a Ukrajincami. Čas pracuje preň. Preto sú takí nervózni a dookola púšťajú svoju obohratú platňu o tom, ako Rusko zaútočí na Ukrajinu. Oni obkľúčili Rusko a hromadia svoje zbrane a vojská, Rusko však sústredilo okolo hraníc Ukrajiny obrovskú údernú silu, ktorá ich mätie. Chcú nahnať Ukrajinu do útoku na Donbas. Ak by sa im to náhodou podarilo, Rusko udrie razantne a konflikt ukončí veľmi rýchlo sústredenými údermi na hlavné vojenské štáby a strategické ciele, čím odsekne hlavu nepriateľa a urobí ho bezhlavým a bezzubým. Žiadna bratovražedná vojna sa konať nebude! Rusko v žiadnom prípade nemá záujem na vojne. Po tom, čo sa kolos na hlinených nohách rozsype, Ukrajina mu sama padne do náručia a zbaví sa tých predstaviteľov istého neslovanského etnika, ktorí zosnovali fašistický štátny prevrat a vedú Ukrajinu do záhuby. Ako sa vraví, nikdy never .... ani moslimovi.

História nás učí, že Rusi síce dlho zapriahajú, ale potom ich trojku so saňami nik nezastaví. Teraz už tiež zapriahli a nasadli na sane. Ich kone ich dovezú tam, kam chcú a dosiahnu to, čo deklarovali vo svojom ultimáte. Globálny parazit a ním ovládaný kolektívny Západ je v takom katastrofálnom úpadku a rozvrate vďaka svojmu primitivizmu, že silné Rusko sa s ním už bude pohrávať ako mačka s myšou. SŠA sa rozpadávajú, hrozí tam občianska vojna, energetická kríza, obrovská zadlženosť a prasknutie do obludných rozmerov nafúknutej finančnej bubliny, kolaps dolárového menového systému, bieda, hlad a sociálne nepokoje. Putinovi stačí urobiť pár dobre mierených štuchancov, on je v tom majster, a štáty západu nakoniec dobrovoľne pristúpia na jeho ultimátum, ba dokonca sa mu budú prosiť na kolenách, aby ich zachránil. Rusko sa už rozbehlo a bude pichať ako podráždený roj včiel, kým nebudú splnené jeho ultimatívne požiadavky. V talóne má veľa možností. Uvediem len niektoré - prerezanie podmorských komunikačných káblov, zostrelenie strategických družíc (satelitov) systémami S 500, znefunkčnenie vojenských operácií NATO systémami REB (rádioelektronického boja), prerušenie dodávok plynu, ropy, obilia a ďalších strategických surovín do Európy, odpojenie sa od SWIFT a prijímanie platieb iba v zlate, atď., atď.

Titanic západnej civilizácie sa potápa a naša zločinecká banda kuje svoje plány, ako nás zničí a zapredá, ako nastolí svoju nikdy nekončiacu totalitu. Márne sú však jej nádeje. Bude odstránená sťa parazit, ktorý sa prisal na slovenský národ. Nech si už teraz balí svojich sedem slivák, aby stihla ufujazdiť z "tejto krajiny", ktorú tak nenávidí, ničí a zrádza, lebo Jalta 2 a Norimberg 2 už klopú na dvere.

Éra sionisticko-anglosaskej dominancie definitívne končí. Nastupuje éra nás - Slovenov a Slovanov. My preberáme kormidlo riadenia civilizácie s cieľom jej záchrany.

Pripojte sa k niektorému zo spoločenstiev vzájomnej pomoci, ktoré rastú po celom Slovensku ako huby po daždi, čo je potešujúce, lebo národ sa prebúdza. Ktorí ste zo šarišského regiónu, pripojte sa k nášmu neformálnemu spoločenstvu Šarišská dŕžava. Len nedávno sme rozbehli našu internetovú stránku www.sarisskadrzava.sk, na ktorej budeme prezentovať naše aktivity a naše postoje k rôznym udalostiam minulosti aj súčasnosti. Hlásiť sa k nám môžete aj na emailovú adresu: obcaniasr@tutanota.sk

A na záver si vypočujte nádhernú, povzbudzujúcu a burcujúcu, priam hymnickú pieseň "Brat za brata": https://www.youtube.com/watch?v=b5Su9jCAj1M

Náš duch je nezlomný! Víťazstvo je naše! "Slávme slávne slávu Slávov slávnych!"

Ing. Peter Kohút, CSc.

Zdroj: https://blog.hlavnespravy.sk/author/peko/


Zdroj: EU tv