Geopolitické víťazstvo Slovanov na čele s Ruskom nad Anglosasmi je neodvratné!

16.02.2022

Ak som vo svojom predchádzajúcom článku argumentoval, že žiadne americké základne na Slovensku nebudú, tak teraz naň nadviažem a ukážem, čo sa bude diať na mape globálnej politiky už v najbližšom čase. A veru, je sa na čo "tešiť", lebo sa budú diať veci nevídané. Najprv však odcitujem niektoré pasáže z predchádzajúceho článku s cieľom na ne nadviazať:

História nás učí, že Rusi síce dlho zapriahajú, ale potom ich trojku so saňami nik nezastaví. Teraz už tiež zapriahli a nasadli na sane. Ich kone ich dovezú tam, kam chcú a dosiahnu to, čo deklarovali vo svojom ultimáte. Globálny parazit (t.j. sionisticko-anglosaské svetovládne mocenské elity) a ním ovládaný kolektívny Západ je v takom katastrofálnom úpadku a rozvrate vďaka svojmu primitivizmu, že silné Rusko sa s ním už bude pohrávať ako mačka s myšou. SŠA sa rozpadávajú, hrozí tam občianska vojna, energetická kríza, obrovská zadĺženosť a prasknutie do obludných rozmerov nafúknutej finančnej bubliny, kolaps dolárového menového systému, bieda, hlad a sociálne nepokoje. Putinovi stačí urobiť pár dobre mierených štuchancov, on je v tom majster... Rusko sa už rozbehlo a bude pichať ako podráždený roj včiel, kým nebudú splnené jeho ultimatívne požiadavky.

Pozrime sa bližšie, čo urobí Rusko, aby dosiahlo to, čo si predsavzalo. Vôbec to nebude tak, ako si zbožne želajú mocenské "elity", ktoré ako jedinú nádej na svoju záchranu vidia v rozpútaní bratovražednej vojny medzi Rusmi a Ukrajincami, ako aj prípadný vojnový požiar v Európe, na úkor čoho by sa Anglosasi zahojili a obnovili svoju svetovú dominanciu. Je však už neskoro, sami si pod sebou podpílili konár svojím nebotyčným primitivizmom. Ako sa hovorí "pozde, pozde, milý drozde" alebo "kto druhému jamu kope, sám do nej spadne". Svojim vojnovým štvaním chcú zahnať Ukrajinu do vojny s Ruskom, ale už ani Zelenskému sa do nej nechce. Ukrajincom sa konečne otvárajú oči, aké podlé zámery s nimi majú anglosaské elity, ktoré sa dajú vyjadriť jednou vetou: "My (Anglosasi) vám dodávame zbrane a vy vyvolajte vojnový konflikt. My sa síce doň nezapojíme, ale vy umierajte v mene našich mocenských záujmov!" Už nepriamo ohlasujú provokáciu, na ktorú im ale Rusi nenaletia.

Rusi pripravili nasledujúci scenár:

1. Koncom februára a začiatkom marca rozbehnú obrovské strategické manévre s použitím pozemných vojsk, vojnových lodí a ponoriek ako aj vzdušných a kozmických síl, pri ktorých budú imitovať globálny jadrový útok na strategické ciele a centrá prijatia rozhodnutí, ako aj totálne zničenie Veľkej Británie a SŠA obkľúčených ruskými jadrovými ponorkami zo všetkých strán. Plejáda raketových systémov, ktorými disponujú je odstrašujúca - kalibre, kinžaly, iskandery, zirkony, avantgardy, poseidony,... Proti hypersonickým strelám sú bezmocné všetky systémy protiraketovej obrany. Tieto manévre budú výstrahou a pripomenutím, aká bude odveta Ruska, ak Západ naň zaútočí jadrovými zbraňami.

2. Po tejto výstrahe Rusko ultimatívne požiada o stiahnutie amerických a NATO základní (aj raketových) z krajín východnej a strednej Európy, t. j. Rumunska, Poľska a pobaltských štátov, aby bola splnená ich požiadavka uvedenia bezpečnostnej situácie do stavu pred rokom 1997. Za daných okolností budú Američania len veľmi ťažko umiestňovať svoje základne na Slovensku. Ak by to aj stihli, tak následne sa budú musieť spakovať.

3. Ak sa anglosaské elity budú vzpierať a vyhrážať všelijakými sankciami, Rusi si pôjdu tvrdo za svojím a dajú im jasne na vedomie, že raketami, samozrejme bez jadrových náloží, zasiahnu a zničia vojenské základne a veliteľské stanovištia v spomínaných krajinách. Na stranu Ruska sa postaví nielen Čína, Irán, Bielorusko a štáty juhovýchodnej Ázie, ale s Rusmi sa ťahať za prsty nebudú ani štáty Západnej Európy, t. j. Francúzsko, Nemecko, Taliansko a ďalšie. Predsa nebudú riskovať vojnový stret kvôli akýmsi Rumunom, Poliakom či pobaltským štátom. Vlastne týmto sa aj oni oslobodia spod anglosaskej nadvlády.

4. Ak Anglosasi a NATO aj napriek tomu neustúpia, Rusi splnia svoje sľuby a zničia ich vojenské základne v spomínaných krajinách. Nakoniec Západ bude musieť pristúpiť na ultimatívne požiadavky Ruska a napraviť historickú krivdu, ktorú spáchal na Rusku tým, že ho oklamal a natrepal základne NATO až do jeho predsiene.

Čo sa bude diať potom? Dal by sa napísať celý elaborát o nastupujúcom zániku zločinného liberálno-fašistického kapitalistického systému a budovaní nového spravodlivého spoločenského zriadenia založeného na úplne iných princípoch, princípoch božských a ľudských, nie démonických, na ktorých je postavený súčasný svet pod taktovkou satanistických mocenských elít. Norimberg 2 a Jalta 2 sú predo dvermi, na ktoré klope nový svetový poriadok a nové geopolitické usporiadanie sveta. Je pripravovaný projekt Geo-Russia, t. j. spojenectvo Ruska, Talianska, Rakúska, Nemecka, Ukrajiny a Bieloruska, ako aj projekt Slovanskej konfederácie pod záštitou Ruska, ktorý bude odmietnutím anglosaského projektu Medzimoria (t. j. buď Dvojmoria alebo Trojmoria).

Nastáva éra nás - Slovanov, lebo len my máme v sebe duchovný a morálny potenciál zastaviť pád ľudstva do priepasti a následne vybudovať úplne novú civilizáciu - Kráľovstvo Božie na Zemi. Stojíme na dejinnom zlome, kedy v Armagedóne, t. j. celosvetovom strete síl Dobra so silami Zla nakoniec zvíťazí Dobro, Pravda a Spravodlivosť. A my sa na tom budeme aktívne podieľať. Preto sa už teraz po Slovensku zakladajú spoločenstvá vzájomnej pomoci, ako je napr. aj naša Šarišská dŕžava https://www.sarisskadrzava.sk/ . Formuje sa Vlastenecký front, ktorý ako ideová, programová a organizačná platforma má okrem spájania pronárodných a vlasteneckých subjektov za cieľ vypracovať a následne aj realizovať program transformácie Slovenska zo súčasného stavu na slobodnú, spravodlivú a prosperujúcu spoločnosť pod vedením špičkových špecialistov a odborníkov s vysokým morálnym kreditom a pronárodným cítením https://www.sarisskadrzava.sk/vlastenecky-front/

Zapredaná banda zločinných vlastizradcov a zapredancov na čele s Čaputovou, Korčokom, Naďom, Hegerom, Matovičom a ďalšími nech si už teraz balí svojich sedem slivák a vypadne z "tejto krajiny", ktorú tak nenávidí, ničí a zapredáva v mene svojich chlebodarcov. Podpisom hanebnej okupačnej zmluvy si na seba uvalili večnú hanbu, prekliatie a trvalý hnev ľudu. Nezaslúžia si nič než pohŕdanie. Uplietli si na seba bič. Budú sa pred národom musieť skrývať ako potkany.

"Slávme slávne slávu Slávov slávnych!"

Ing. Peter Kohút, CSc.

Zdroj: https://blog.hlavnespravy.sk/author/peko/